blockbuster
mall

Аксесуари – яскраве доповнення вашого бездоганного іміджу

Аксесуари можуть здаватися не надто значною деталлю, але вони здатні підкреслити і прикрасити зовнішній вигляд. Наприклад, яскрава сумка, стильна підвіска чи годинник стають помітним акцентом, і не тільки прикрашають базове плаття, светр чи жакет, але й надають можливість продемонструвати смаки та особистість їхнього власника. Річ контрастного до одягу кольору або із незвичною текстурою не лише привертає увагу, але й робить ваш образ помітним і цікавим. Окуляри і годинники, так само, як і сумки, ремені і прикраси, давно є не лише суто практичними речами, але й аксесуарами для створення власного стилю. Магазини аксесуарів у Києві, що розташовані в Blockbuster Mall, пропонують великий вибір ювелірних прикрас та біжутерії, сумок, поясів, годинників і багатьох інших аксесуарів на будь-який смак.

Навіщо потрібні аксесуари?

Сумки, парасолі, ремені, прикраси, окуляри мають і практичне значення, і декоративне. Парасолі не лише захищають від дощу та снігу, але й стають яскравою кольоровою плямою у похмурий дощовий день, не тільки радуючи своїх власників, а й привертаючи увагу оточуючих. Те ж саме відбувається і з сумками – задумані спочатку для зберігання особистих речей, вони з часом стали самостійною прикрасою і доповненням одягу. Стильна брендова сумка чи портфель із якісних матеріалів можуть підкреслити будь-який образ – діловий, формальний чи святковий.

Стосовно ювелірних прикрас та годинників, їхнє придбання, особливо виготовлених із дорогоцінних металів, може стати вигідною інвестицією, адже такі аксесуари з плином часу стають ціннішими та дорожчими. Багатьом відома традиція, коли старші родичі передають старовинні сімейні прикраси і годинники своїм молодшим нащадкам, і таким чином стати засновником такої традиції може будь-хто. Крім того, годинник та прикраси додатково прикрашають своїх власників, в залежності від стилю, надаючи більш ділового чи ошатного вигляду.

В Blockbuster Mall представлені фірмові бутіки багатьох відомих брендів, які виготовляють одяг та колекції аксесуарів до нього, тому, якщо ви надаєте перевагу певному стилю та виробнику, вам не доведеться довго шукати підходящі прикраси, сумку чи ремінь. В Blockbuster Mall представлені магазини таких брендів-виробників одягу та аксесуарів:

  • Cropp;

  • Colin’s;

  • Gepur;

  • DeFacto;

  • Estro;

  • House;

  • Giotelli.

Крім згаданих брендів, також працюють й інші фірмові магазини з широким вибором аксесуарів.

Blockbuster Mall – покупки із комфортом

Щоб придбати прикраси, краще відвідати магазин з аксесуарами чи бутік, ніж інтернет-крамницю. Тому, якщо у вас з’явилася можливість з’їздити в Київ, ми радимо піти за аксесуарами до Blockbuster Mall, адже будь-яку річ, яку ви плануєте носити постійно, найкраще приміряти, і будь-який наш бутік люб’язно надасть можливість це зробити. В інтернет-магазинах така можливість відсутня, і навіть за наявності детальних фото та відео аксесуару, який вас зацікавив, ви не зможете побачити, чи підійде він вам.

На відміну від інших ТЦ, всі бутіки аксесуарів, що розташовані в Blockbuster Mall, продають лише оригінальні фірмові речі, але, щоб дізнатися, чи буде вам личити обраний аксесуар, краще буде побачити його на собі, аби зрозуміти, як він виглядає з одягом і чи підходить за стилем і розміром. В магазинах, що працюють в Blockbuster Mall, ви знайдете аксесуари для будь-якого стилю: ділового, повсякденного, святкового та спортивного. Консультанти завжди допоможуть з вибором та приміркою, щоб ви могли придбати річ, яка буде вам личити.