blockbuster
mall

Наручний годинник, як стильний аксесуар та яскравий подарунок

Обрати красивий і сучасний наручний годинник — не найлегша справа, але, знаючи свої побажання, ви можете купити стильний і оригінальний аксесуар, який слугуватиме довго і надійно. Такий аксесуар на руку є універсальним подарунком, оскільки його можливо замовити для чоловіка, жінки і навіть дитини. Прийнявши рішення замовити чи купити годинник на руку, важливо звернути увагу на те, для кого він призначений. Якщо адресат подарунка має небагато годинників в колекції, підійде модель, яка підкреслює сучасний лаконічний стиль або «старий добрий» класичний. Кольорова гама годинника може бути стриманою, або такою, яка подобається адресату. Цей аксесуар можна комбінувати з різним одягом і носити за будь-яких умов: в офіс, на прогулянку, вечірку, на діловий чи урочистий захід.

Переваги сучасних наручних годинників

Багатьом видається дивним твердження, що наручні годинники усе ще є актуальними в сучасних реаліях. Але існує чимало причин звернути увагу на цей аксесуар:

  1. Відомо, що основна функція годинників — це відлік часу. Де і кому вони можуть стати в нагоді? Насправді, всюди, завжди і кожному. Підприємці, військовослужбовці, пілоти, стюардеси, постачальники різноманітної продукції — цим і багатьом іншим людям потрібен постійний контроль часу. Якщо розрядився телефон або немає можливості ним скористатися, наручний аксесуар допоможе впоратися із завданнями вчасно. Цієї причини достатньо, щоб дізнатися вартість наручного годинника.

  2. Можна подумати, що замовити наручного годинника лише через нечасту можливість залишитися без смартфона — не найкраща ідея. Але з об’єктивної точки зору ці аксесуари зручніші, ніж видаються. Щоб перевірити час на екрані смартфона, його спершу потрібно знайти в кишені чи сумці, розблокувати екран, тобто зробити чимало зайвих рухів. З годинником ситуація інакша. Вам достатньо ворухнути запястком — і час вам уже відомий. Чому б не купити годинник на руку саме зараз? Він може стати гарним подарунком для колег та друзів, що постійно поспішають.

  3. Наручний годинник має вартість нижчу за сучасний смартфон, але може слугувати десятиліттями. Іншими словами, з фінансового погляду цей аксесуар вигідніший. Якщо купити годинник на руку зараз, це може стати інвестицією на майбутнє, адже з роками ціни на такі аксесуари тільки зростають.

  4. Годинники допомагають покращити концентрацію. Заглядаючи в смартфон, щоб перевірити час, ми відволікаємося на сповіщення, ігри та новини, таким чином, наша продуктивність знижується. З годинником ви дивитеся, котра година і цим обмежуєтеся. Необов’язково робити замовлення годинника через інтернет, щоб отримати його через кілька днів. Можна відвідати торговельний центр Blockbuster Mall і підвищити свою продуктивність вже зараз.

  5. Красиві и брендові речі підвищують нашу самооцінку і впевненість. Оригінальний годинник також здатен покращити ваше самовідчуття, тому що люди часто звертають увагу на красиві речі, особливо, коли вони виглядають дорого і відповідають стилю людини. Часом люди навіть питають їхню вартість і те, де їх можна купити.

Для багатьох гарний годинник є ознакою розкошів, тому перш ніж купити цей аксесуар, зазвичай дізнаються про вдалі і популярні моделі у друзів та знайомих.

Де купити брендовий наручний годинник?

Люди часто цікавляться, скільки коштує наручний годинник. В інтернет-магазині досить складно знайти й купити якісні наручні годинники за приємними цінами, також відсутня опція примірки, але в Blockbuster Mall ви маєте таку можливість. Відомі і перевірені бренди, що тут представлені, гарантують відмінну якість і надійність своєї продукції.

Зараз в Україні можна купити оригінальні годинники, і їхня ціна буде прийнятною для вашого гаманця і бюджету. Знайти потрібні аксесуари, використовуючи каталог інтернет-магазина, не завжди можливо, як і замовити їх на потрібну дату. Відвідавши торговельний центр Blockbuster Mall, ви можете вийти з новим стильним аксесуаром вже за кілька хвилин. Тут знаходяться відомі бренди годинників, тому знайти найкращі варіанти буде неважко. Тепер ви знаєте, де можна купити наручні годинники в Україні, а скільки коштує потрібний вам аксесуар, підкажуть консультанти.

У торговельному центрі Blockbuster Mall наявні два магазини з ексклюзивними аксесуарами, де ви зможете подивитися і обрати брендовий годинник, що підійде саме вам:

В магазинах наручних годинників можна купити оригінальні аксесуари як для себе, так і на подарунок. Консультанти ознайомлять вас із каталогом годинників як для чоловіків, так и для жінок.