blockbuster
mall

Сумки, гаманці та валізи для подорожей та на кожен день

У будь-якому сучасному домі обов’язково є ці аксесуари. Вони потрібні для щоденного використання, також купуються для подорожей, відряджень, туризму тощо. Вибір сумок, гаманців та валіз безпосередньо залежить від їхнього призначення та способу використання. В наші дні можна знайти досить багато цікавих пропозицій, які неодмінно сподобаються та стануть у нагоді сучасним користувачам. Ті, хто завітає до Блокбастер Молу, зможуть самі переконатися в цьому.

Особливості вибору валіз, сумок та гаманців

Кожен з цих аксесуарів, незалежно від назви, виконує одну важливу функцію, яка полягає в збереженні та транспортуванні речей, предметів чи грошей. Найбільш популярним форматом є сумки, які купують як дорослі, так і діти, як жінки, так і чоловіки. Класифікація цих виробів, окрім призначення, передбачає декілька важливих факторів, про які треба сказати окремо:

  • розмір: сумки можуть бути мініатюрними, у вигляді барсеток чи клатчів, а можуть бути і досить об’ємними – шопери для походів за покупками;

  • форма: класичною вважається чотирикутна, хоча дуже часто виробники пропонують і квадратні моделі. Окрім них, покупцям доступні вироби у вигляді трапеції, циліндра, є навіть круглі сумки;

  • матеріал: за цим параметром можна виділити декілька різновидів сумок. В сучасному виробництві використовується як традиційна шкіра або екошкіра, так і безліч синтетичних матеріалів. Останнім часом популярнми стали сумки, які шиють з натуральних тканин. Пляжні варіанти можуть виготовлятися з бавовни та навіть із соломки;

  • колір та оздоблення: кольорова гама також дуже різноманітна. Сумки пропонуються як у практичних, так і в яскравих відтінках, та можуть мати різний цікавий декор.

Що стосується валіз, то під час вибору підходящого варіанту слід звернути увагу на їхній розмір, форму, наявність колес, матеріал виготовлення. За призначенням вони поділяються на: дорожні моделі, що використовуються для подорожей, універсальні, які можна використовувати як для поїздок, так і кожного дня (наприклад, вони стануть в нагоді візажистам). Також існують представницькі валізи – це невеликі кейси для бізнес-зустрічей та ділових поїздок. Є й спеціалізовані валізи – вироби, що призначені для особливих речей, серед яких робочі інструменти, ноутбуки, фотоапаратура тощо.

Гаманці також діляться на різні види. Найперше їх розрізняють за формою: покупцям пропонуються лонгери, тревели, тріфолди, біфолди, гаманці-акордеони, на зіпері, кардхолдери, монетниці, зажими для купюр.

Також різняться ці вироби і за типом їхнього закривання. Вони можуть біти без защіпок або з ними, на блискавці чи на кнопці, з магнітними замками – одним або декількома. Зважати при купівлі потрібно також і на розмір виробу, матеріал виготовлення. Стосовно останнього моменту – найчастіше гаманці виготовляються з натуральної шкіри або з її замінника.

Де і як купити сумку, гаманець чи валізу достойної якості?

Якщо ви не хочете гаяти час і бажаєте знайти найкращу за якістю на найсучаснішу за дизайном модель сумки, обов’язково завітайте до Blockbuster Mall. Величезний вибір аксесуарів від найвідоміших виробників гарантує вам цікавий пошук найкращої моделі, яка підійде вам для повсякдення або для особливого випадку. В нас ви також можете підібрати зручну валізу – якщо у ваших планах є подорож чи поїздка у відрядження. Також Blockbuster Mall пропонує вам гарний вибір гаманців будь-якого розміру, формату, кольору та призначення. Карта комплексу дозволяє швидко знайти потрібний магазин, де можна придбати чоловічі та жіночі сумки, валізи та гаманці від відомих брендів.