blockbuster
mall

Сувеніри та подарунки на всі випадки

Souvenir з французької перекладається як нагадування, пам'ять. Масові заходи, великі виїзди на природу, рекламні кампанії та інші способи просування свого бренду – все це передбачає придбання сувенірної продукції. При цьому сувенірна продукція має бути універсальною, популярною та відносно дешевою. Адже такий товар не повинен зобов’язувати отримувача, але при цьому має справити гарне враження.

Як правильно підбирати подарунки та сувеніри?

Практично кожен, хто збирається на якусь вечірку чи святкування певної події, має труднощі з вибором подарунку. При цьому дуже важливо врахувати різні моменти та нюанси і обов’язково знати, чим цікавиться особа, якій призначається презент. Зазвичай при цьому беруться до уваги:

  • звички та характер людини: від цього залежить сам тип подарунку і навіть його колір та розмір. Наприклад, для жінки-домогосподарки доречними будуть оригінальні та гарні атрибути для кухні. Люди, що займаються спортом, зрадіють різноманітним аксесуарам для фітнесу. Туристу сподобається стильний рюкзак;

  • хобі: люди, які мають цікаві захоплення, неодмінно потішаться підходящими для цієї справи аксесуарами. Рибалка завжди з подякою прийме новий спінінг, колекціонер – новий експонат;

  • професія: презенти професійного напрямку дуже заохочують людей до праці. Тут треба враховувати і те, що вже є у користуванні людини, і те, що може вплинути на її статус або виокремити серед колег. У таких випадках можна дарувати сувенір для робочого столу або ж дорогий блокнот для офісного працівника, крутий стетоскоп для медика;

  • стать і вік: звичайно, що подарунок юній особі чи підлітку має відрізнятися від подарунка старшій людині. Те ж саме стосується і чоловіків та жінок. Зазвичай останнім дарують щось із косметики, прикрас, біжутерії, а на додаток – солодощі. Чоловікам заведено презентувати частіше те, що вони використовують у повсякденні;

  • практичність: не треба дарувати людині незрозумілі їй речі, які будуть потім у кращому випадку припадати пилюкою десь на верхній полиці. Тут дуже важливо знати уподобання людини, щоб не «прогадати» з підбором подарунка. У крайньому випадку можна підібрати те, чим люди користуються в побуті – гарну дорогу постільну білизну, цікавий набір косметичних засобів, сумку, рушники тощо.

Звичайно, що треба враховувати і святкову подію, на честь якої презентується подарунок чи сувенір. Те, що купується, наприклад, на день народження, може суттєво відрізнятися від того, що приносять господарям будинку на Новий рік чи Різдво. В останніх випадках дуже доречною буде пляшка гарного спиртного напою, великий торт, фрукти тощо. На день народження, ювілеї та інші заходи людям дарують те, про що вони вже давно мріяли.

Де купити гарні подарунки чи сувеніри?

У шаленому ритмі нашого життя є місце постійним змінам. Професія людини, коло спілкування, місце проживання. Хтось часто переїжджає, хтось міняє коло спілкування, і якщо ви хочете, щоб вас пам’ятали, потрібно дарувати щось особливе. Blockbuster Mall – саме той майданчик, де ви зможете придбати найкращий варіант презенту для своїх рідних, знайомих, близьких чи колег по роботі. До переліку магазинів, де можна купити подарунки, входять Attribute, English Home, LIBRARIUM, Епіцентр, Будинок Іграшок, Сувеніри та подарунки.

Відвідуючи Блокбастер Молл, ви зможете з користю провести свій вільний час, подивитися кіно, посмакувати смаколики. Водночас величезний вибір цікавих сувенірів та подарунків від сучасних виробників дозволить вам суттєво зекономити час та придбати необхідні товари за вигідною ціною.