blockbuster
mall

Банківські послуги в Blockbuster Mall

Банківський сектор України дуже швидко пристосовується до нових умов роботи. Зі зростанням попиту на цифрові послуги більшість установ змогли забезпечити клієнтів якісним обслуговуванням. Але живе спілкування все одно залишається важливою потребою. Особливо, якщо необхідна індивідуальна консультація, де співробітник пояснить суть проблеми, запропонує варіанти її розв’язання та відповість на поточні питання.

Саме тому в Blockbuster Mall працює банківський філіал ProCredit Bank, який надає послуги для різноманітних груп клієнтів. Це компактне відділення, де рідко збираються черги. Тому сюди можна завітати в зручний час, поєднавши шопінг з фінансовим консалтингом.

Як вибрати надійний банк для здійснення грошових операцій?

Часто договір з банком укладають на тривалий термін. Цей союз передбачає обов’язкове виконання певних зобов’язань. Тобто вибір банку можна порівнювати з вибором супутника життя, але якщо сімейні стосунки зазвичай будуються на коханні, то в цьому випадку прийнято все роботи з розрахунку. Перш ніж обрати банківську установу, необхідно визначитися з пріоритетами. Надійність, дохідність, доступність, якість обслуговування – критерії, які розглядаються окремо чи в поєднанні, але залежатимуть від ваших потреб.

Спочатку необхідно порівняти доступні на ринку пропозиції, відшукати вигідні умови – не поспішайте укладати договір з першим, хто зустрінеться на вашому шляху. Переконайтеся, що ви маєте справу з надійною фінансовою установою, особливо, якщо назва банку вам невідома. Далі зверніть увагу на такі пункти:

  • проаналізуйте доступність – ознайомтеся з розташуванням відділень та банкоматів, а потім співвіднесіть це з власними потребами. Наскільки часто ви плануєте відвідувати відділення – можливо фізична доступність не є важливим для вас критерієм. Якщо ж плануєте регулярно знімати або зараховувати готівку, переконайтеся, що банкомати знаходяться поруч з домом і місцем роботи;

  • оцініть надійність – важливий пункт, який не так легко перевірити. Необхідний у випадку, якщо ви плануєте зберігати великі заощадження, часто проводити різноманітні операції, тож технічні перебої викликатимуть серйозні незручності. Рекомендуємо уважно вивчити відгуки інших клієнтів, щоб переконатися у правильності вибору;

  • не забудьте про якість обслуговування – ознайомтеся з сайтом: чи розміщена на ньому необхідна інформація. Зверніться на гарячу лінію банку або скористайтеся послугою онлайн-підтримки та оцініть, наскільки довго довелося чекати відповіді. Можете завітати до відділення та оцінити роботу з клієнтами, розпитати менеджера про послуги, попросити допомогти здійснити фінансову операцію тощо.

Остання порада – перш ніж підписати угоду на придбання якоїсь послуги, ознайомтесь з тим, що вам пропонують. Ставити підпис рекомендують лише в тому випадку, якщо вам зрозумілий кожен пункт документа. Якщо банк піклується про власну репутацію, то співробітник допоможе розібратися з незрозумілими питаннями.

Blockbuster Mall – доступність, якісне обслуговування та широкий спектр банківських послуг у Києві

Завітайте в Blockbuster Mall, що розташований у зручному місці неподалік від станції метро «Почайна». Тут ви знайдете безмежні можливості для шопінгу та відпочинку. Щоб скористатися послугами банку, прямуйте до відділення, яке знаходиться на першому поверсі – актуальний режим роботи і контакти для зв’язку розміщені на сайті. Банківські співробітники надають різноманітні види послуг, найпопулярнішими серед яких є:

  • відкриття та обслуговування банківських рахунків, кредитних карток, готівкових кредитів, розстрочки тощо;

  • здійснення грошових переказів;

  • касове обслуговування клієнтів банку: прийом квитанцій, погашення депозитів, готівкових платежів тощо;

  • проведення операцій, пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю: переказ іноземної валюти з картки на картку, видача готівки в інвалюті з карткового рахунку, оплата товарів і послуг за кордоном шляхом конвертації гривні в іноземну валюту та багато іншого;

  • консультаційна допомога – підтримка клієнтів у питаннях планування фінансового інвестування (аналіз ощадних та інвестиційних пропозицій на ринку), підбір кредитів і позик відповідно до клієнтських потреб.

Банківські відділення, які працюють на території Blockbuster Mall, надають послуги відповідно до потреб молоді, людей похилого віку, сімей, які зацікавлені придбанням житла, автомобіля, товарів на виплат або в кредит. Звертайтеся, якщо вам потрібна допомога в фінансових питаннях!