blockbuster
mall

Обмін валюти в Києві — найкращі курси та куди звернутися?

Обмін валюти — це вид фінансових угод, у якому відбувається купівля однієї грошової одиниці за іншу. Часто також передбачається отримання прибутку. Обміняти валюту в Україні та Києві можна в будь-якому відділенні банку на касі або ж у спеціальних пунктах, які мають ліцензію, а також у приватних осіб. Купівля грошової одиниці у конкретної людини називається чорним ринком. З курсом можна ознайомитись на сайтах-агрегаторах. На них регулярно оновлюються дані.

Існує багато схем обману під час обміну валюти. Варто остерігатися шахраїв і після отримання готівки слід обов'язково її перерахувати. Адже найчастіше обман відбувається саме на цьому етапі. Ще одна популярна схема — це фальшиві долари.

Як отримати вигоду від обміну і не потрапити на гачок шахрая?

Обмін валюти — це насамперед фінансовий зиск, тому важливо знати деякі лайфхаки для того, щоб отримати якнайбільше. Одне з правил обміну валюти — не робити його в аеропорту чи на вокзалі. У таких місцях продавці розраховують на те, що у вас, як у приїжджого, не буде можливості отримати гроші в іншому місці. Тому вони занижують курс із вигодою для себе, але на збиток для клієнтів. Курс валюти відрізняється від місця розташування точки, важливо порівнювати його в кожному обмінному пункті та банку. Так ви зможете придбати гроші з користю для гаманця. Не варто забувати про чорний ринок. Обмін у приватних осіб може проводитися на вигідніших умовах, але треба розуміти, що в Україні це незаконно. У разі обману вас закон не захистить. Підбиваючи підсумки найвигіднішого обміну, виходить, що потрібно:

  • ознайомитися з курсом у пунктах обміну валют Києва та у банках;

  • не здійснювати обмін на вокзалах та в аеропортах;

  • купувати на чорному ринку тільки на свій страх і ризик;

  • стежити, щоб вас не обдурили шахраї, перерахувати готівку після отримання.

При обміні валюти важливо думати не лише про те, як зробити це за найкращим курсом. Потрібно знати про засоби захисту від шахраїв. На будь-яку грошову угоду краще їздити не одному. Не робіть обмін у перших зустрічних. Якщо людина не перевірена особисто вами, про всяк випадок краще себе убезпечити.

З банками та чорним ринком усе зрозуміло. Але особливості обмінних пунктів знають не всі. Це не лише вигідний курс, а й зручність, тому що такі пункти знаходяться у багатьох торгових центрах. Просто гуляючи по ТЦ або роблячи покупки, можна зайти в один такий, що знаходиться поруч, щоб здійснити обмін. Якщо ви ніколи не замислювалися, навіщо це робити, зазначимо, що, на відміну від гривні, той же долар рідко істотно «падає» в ціні. А це означає, що в іноземній валюті зберігати гроші вигідніше. Також грошовий подарунок у євро чи доларах виглядає більш презентабельно.

Де обміняти валюту у Києві?

В місті Київ обміняти валюту можна у торговому центрі Blockbuster Mall. Це вигідний курс та наявність необхідних сум валюти. Якщо ви шукаєте обмін валюти «поряд зі мною», перебуваючи десь неподалік, один із таких пунктів розташований у нашому ТЦ. Blockbuster Mall — це найбільший мегамолл в Україні, а також найближчий ТЦ до станції метро «Почайна», від якої можна дістатися всього за 3 хвилини.

У нас ви зможете знайти не тільки послуги обміну валюти, але також різноманітні розваги, одяг, техніку та фудкорт зі смаколиками. Якщо ви зголоднієте або просто втомитеся, наш ресторанний дворик вас виручить. Там ви знайдете широкий вибір страв.

Нагорода European Property Awards у такій категорії, як Retail Development for Ukraine — це те, чим ми пишаємось і те, що виділяє нас серед інших. Ми отримали її як найкращий об'єкт рітейлу в Україні за наш сучасний інтер'єр, зручну інфраструктуру, велику кількість брендів, розваг та послуг.Blockbuster mall

+38 098 978 00 00

 пн-пт 10.00-18.00

Україна, м. Київ,

пр. Степана Бандери, 36

Щоденно 10.00-22.00 

 

Відділ маркетингу BLOCKBUSTER MALL

[email protected]

 +38 067 567 63 45

 

Відділ оренди BLOCKBUSTER MALL

[email protected]

 +38 067 567 70 88

 

Адміністратор BLOCKBUSTER MALL

[email protected]

 +38 067 567 66 37