blockbuster
mall

Аптеки в ТЦ Blockbuster Mall — особливості, плюси, вигідні пропозиції

Фармацевтична галузь останнім часом почала різко розвиватися. Ці зміни мають глобальний характер, адже медичні препарати щороку допомагають врятувати життя мільйонів людей. Фахівці приділяють більшу частину свого життя розробці нових технологій, які в майбутньому допоможуть позбавитися невиліковних хвороб.

Аптеки в торговому центрі Blockbuster Mall — це спеціалізовані компанії, які здійснюють продаж лікарських засобів та товарів медичного призначення. Широкий асортимент цих аптек доступний і в онлайн-сервісах. Крім ліків, там ви зможете придбати декоративну косметику, товари для догляду за волоссям та шкірою за найвигіднішими цінами.

Як вибрати аптеку?

Щоб обрати найближчу аптеку біля будинку, яка буде підходити вам, потрібно враховувати всі особливості обраного закладу:

  • наявність товарів та інтернет—магазину;

  • доступність цін;

  • кваліфікація персоналу.

Потрібно вибирати аптеки, де ви зможете швидко та легко купити ліки або відвідати їхній інтернет—сайт. Він має бути інформативним та легким у використанні, з можливістю класичного пошуку або за категоріями. Добре, якщо на ньому є дані про наявність ліків та кнопка броні та доставка товарів кур'єром на вказану вами адресу.

Ціни мають бути доступними: обирайте аптеки, де можна оформити бонусну картку. Це допоможе трохи заощадити. Велику увагу приділіть компетентності фармацевтів, адже вони зможуть підібрати аналоги ліків за потреби.

Чому варто купити ліки в аптеці у торговому центрі Blockbuster Mall

Торговий центр Blockbuster Mall розташований поряд із великими житловими кварталами, тому є ймовірність, що аптека знаходиться поряд з вашим будинком. У нас завжди є ліки, які ви шукаєте, адже ми маємо дуже широкий асортимент. Ви можете перевірити наявність товару на сайті та забронювати його за вигідною ціною.

Ми прагнемо допомагати людям на шляху до покращення їхнього здоров'я, тому в нашому ТЦ розташовані аптеки з найкращими цінами. Досвідчені фармацевти допоможуть купити товар, який підходить для вирішення вашої проблеми. Продаж здійснюється за рецептами та без них, залежно від призначення лікарського засобу. Аптеки у торговому центрі співпрацюють із перевіреними постачальниками, тому якість товару гарантована. Усі препарати зберігаються з дотриманням необхідного температурного режиму, за цим слідкують працівники закладу.

Найближчі аптеки за адресою вашого будинку можуть не мати такого великого вибору ліків, тому, якщо вам потрібні рідкісні препарати, завітайте до нашого ТЦ. Тут вас проконсультують досвідчені фармацевти та дають відповіді на всі питання, які стосуються вашого здоров'я та профілактики захворювань. В аптеках, що працюють в ТЦ, представлені БАДи, косметика та догляд за собою, медична техніка та товари для діабетиків, ортопедичні товари та багато іншого. Весь товар сертифікований, є багато косметичних засобів від європейських брендів для будь-якого типу шкіри. Деяка продукція імпортується спеціально на замовлення аптечних мереж, тому безліч ліків можна знайти лише в Blockbuster Mall.

Аптеки пропонують покупцям скористатися бонусною системою, яка допомагає значно заощаджувати на купівлі лікарських препаратів. Часто проводяться акції та знижки, про які можна дізнатися з соціальних мереж ТЦ. Оплату можна здійснити будь-яким зручним способом: банківською карткою або готівкою. Аптека поряд з будинком, що розташована в нашому ТЦ — це те, що потрібно, адже дуже зручно, вирушаючи за покупками, усвідомлювати, що все можна придбати в одному місці.