blockbuster
mall

Найкращий продавець оригінальної косметики та парфумерії в Києві, де можна купити її за декілька хвилин

Зараз доволі складно віднайти косметику та парфуми, що належать до оригінальної, дійсно реальної та популярної марки, а не якісної підробки. Для тих, кому важливі лише фірмові парфуми та косметичні товари, придбання їх в інтернет-магазині може бути не до вподоби. Там немає можливості відчути аромат парфумерії, всі її ноти. Така ж справа і з косметикою, її завжди потрібно перевіряти, щоб підібрати, наприклад, певний тон, який відповідає кольору та типу шкіри. Офіційні представники компаній здебільшого використовують стаціонарні магазини та супермаркети України, як майданчики, де вони продають свою продукцію: парфумерію та косметику.

Інтернет-магазин або косметичний супермаркет та ТРЦ?

Щоб замовити омріяну парфумерію та косметику в інтернет-магазині, треба детально роздивитись сайт, порівняти безліч позицій, прочитавши цілу купу коментарів, — все це змушує витратити велику кількість часу та сил. Іншим, більш зручним варіантом для людини, яка не має вільного часу, є можливість купити в Києві парфум в ТЦ, де поряд з магазином косметики є безліч інших корисних місць. Не потрібно буде чекати, коли замовлення прийде до пункту, повертати його, якщо щось не підійшло. До того ж, сайти інтернет-магазинів не зможуть допомогти підібрати косметику та парфумерію так, як це зробить досвідчений продавець-консультант. Онлайн-магазини не мають змоги запропонувати протестувати косметику, а це вкрай важливо під час її підбору.

Саме тому слід звернути свою увагу на магазини косметики та парфумерії, які розташовані в нашому ТЦ Blockbuster Mall. Тут представлені два магазини з найліпшою косметикою та парфумерією України:

  • Aromateque;

  • Французький бренд Yves Rocher.


Перший є фірмовим магазином нішевої косметики та парфумерії. Тут в наявності є оригінальна косметика і парфумерія як з України, так і з усього світу. Представлені такі популярні бренди косметики, як Chanel, Sisley, Dior, Smashbox, Kevyn Aucoin, парфумів — Creed, Kilian, Diptyque, Maison Francis Kurkdjian, MEMO, Juliette Has a Gun.

Кожна з перелічених компаній має свій офіційний інтернет-магазин косметики та парфумерії, де можна вибрати омріяний товар, а потім завітати до нашого торгового центру та перевірити, як він буде відчуватися на тілі, проконсультуватися з фахівцями. Сайти не дають такої змоги. Особливо це важливо при виборі парфуму, запах якого не передається онлайн, та косметики. Зробивши замовлення на такому сайті косметики, можна отримати зовсім не те, що вам потрібно. Тому, якщо покупець шукає, де йому купити парфуми та косметику, то представлені в нашому ТЦ магазини є найліпшими в Києві.

ТЦ Blockbuster Mall — все необхідне поруч

Київ — це доволі велике місто, і часто роз'їжджати у пошуках товарів по різним його куточкам буває важко. Саме тому слід звернути увагу на ТЦ, де зібрано безліч різноманітних магазинів, проводяться постійні акції та розіграші. Щоб їх не пропустити, краще підписатися на сторінки нашого ТЦ в інтернеті.

Завітайте до нас! В нас можна придбати всі необхідні харчові продукти, купити побутові речі, перекусити на фуд-корті, а потім завітати до наших найкращих магазинів косметики Києва, щоб придбати омріяний товар або підібрати подарунок. Там представлені товари як для жінок, так і для чоловіків.

Жоден сайт оригінальної косметики України не зможе запропонувати вам те, що можна отримати в магазинах, які розташовані в нашому торговельному центрі: тестери, консультації, можливість перевірки оригінальності представленої продукції. Тож, слід зазначити, що стаціонарні магазини мають безліч переваг порівняно з інтернет-сайтами з косметикою України.