blockbuster
mall
ТРЦ BLOCKBUSTER MALL > Магазини > Одяг та взуття > Дитячі магазини > Reima

Reima

Дитячі магазини

Дитячий одяг та взуття   

2 поверх 

Подивитись на карті

+38 093 110 26 93

понеділок-неділя 10:00 - 22:00

reima.ua

Reima - велике починається з малого!

Майже 80 років фінський бренд функціонального дитячого одягу та взуття Reima працює для того, щоб діти могли безтурботно грати надворі в будь-яку погоду та відчувати радість кожного руху. Команда Reima активно впроваджує принципи сталого розвитку, щоб зберегти планету для майбутніх поколінь.

Щосезону ми готуємо для вас нові колекції верхнього, натільного одягу, проміжних шарів, аксесуарів та взуття, які створені з урахуванням потреб активних дітей. Ми працюємо над покращенням моделей та матеріалів, а також постійно розробляємо екологічні функціональні новинки. Яскраві сезонні кольори та принти у поєднанні зі зручним кроєм та високою якістю не залишаться без уваги як батьків, так і дітей.

Монобрендові магазини Reima - улюблене місце шопінгу для дітей і дорослих: діджитал-концепт, зручна навігація, детальні інформаційні матеріали та сформовані готові луки!

Наші консультанти - експерти своєї справи. Знаючи потреби активних дітей, ми пропонуємо батькам правильні рішення вибору одягу та взуття в потрібний момент.

Для всіх прихильників бренду діє програма лояльності Reima Club, членство у якій дає постійні знижки та гарантує, що Ви першими дізнаєтесь про всі акції та новини бренду.

Купуйте найкраще своїм малюкам!

Чекаємо на Вас у магазині Reima на 2 поверсі ТРЦ Blockbuster Mall.

Згорнути
Показати більше
Reima