blockbuster
mall
ТРЦ BLOCKBUSTER MALL > Магазини > Товари для дому > Побутова техніка > Miele

Miele

Побутова техніка

Електроніка   

2 поверх 

Подивитись на карті

+38 067 656 72 26

понеділок-неділя 10:00 - 22:00

miele.ua

Сімейний бренд німецької преміальної побутової техніки Miele був заснований у 1899 році. Побутова техніка Miele забезпечує відмінні результати з низьким рівнем енергоспоживання. Інноваційні технології, які ексклюзивно пропонує бренд, гарантують бездоганний і дбайливий догляд за білизною, посудом і будинком, а також задоволення від приготування вишуканих кулінарних шедеврів.

Широкий асортиментний ряд - техніка для догляду за улюбленими речами - пральні та сушильні машини, прасувальні системи, техніка для кухні – варильні поверхні, духові та парові шафи, вакууматори, витяжки, посудомийні машини, кавомашини, холодильники та морозильники, холодильники для вина, пропонує надійність і безпеку. Це підтверджується численними першими місцями у провідних випробуваннях продукції, проведених у всьому світу. Техніка Miele - це прості лінії, позачасова елегантність та інтуїтивне управління, які легко інтегрувати у будь-який інтер’єр.

Запрошуємо вас відвідати новий Miele Experience Center Блокбастер, де кожного відвідувача зустрінуть запашною кавою власного бренду. Професійна консультація перетворить ваш візит на захопливу подорож у світ інновацій. На вас чекає широкий вибір побутової техніки Miele на будь-який смак, а новітні технології та досконалий дизайн вразять навіть найвимогливішого відвідувача. Під час візиту у вас буде можливість пройти тест-драйви, щоб спекти круасани та приготувати запашну каву у зручні для вас дати. Завітайте до нового Miele Experience Center Блокбастер та оберіть техніку, що пасуватиме вашому дому!

Згорнути
Показати більше
Miele