blockbuster
mall
ТРЦ BLOCKBUSTER MALL > Магазини > Товари для дому > Аксесуари > USUPSO

USUPSO

Аксесуари

Косметика та парфуми   Сувеніри та подарунки   Декор для дому   Книги та канцелярія   Текстиль   Посуд   Телефони та аксесуари   Продовольчі товари   Дитячі іграшки   Товари для творчості   

2 поверх 

Подивитись на карті

+38 073 181 79 07

понеділок-неділя 10:00 - 22:00

usupso.com.ua

Бренд USUPSO родом з Токіо – однієї зі світових столиць сучасного дизайну та інновацій. Концепція бренду – місце, де всі твої "ХОЧУ"!

Сьогодні USUPSO – міжнародна мережа, яка налічує понад 1 000 магазинів в 30 країнах світу. У січні 2018 року бренд відкрив перший магазин в Україні в Одесі, а в березні 2018 запустив перший у світі інтернет-магазин USUPSO. Так, саме цей інтернет-магазин, на сайті якого ви перебуваєте :) А зараз бренд представлений в таких містах України, як Вінниця, Одеса, Львів, Київ, Дніпро, Харків Чорноморськ та Полтава.

Команда USUPSO впевнена, що кожен день повинен бути не тільки комфортним, але і захоплюючим. А щоденні рутинні справи можуть перетворюватися в цікаві пригоди завдяки незвичайним товарам USUPSO.

Нам важливо, щоб кожен раз, дістаючи косметичку або гаманець зі своєї сумочки, ви посміхалися, щоб ви хотіли взяти на навчання або в офіс гарний ланч-бокс, не забували налити води у свою пляшечку. Ми хочемо, щоб вам приємно було дістати свій оригінальний блокнот, заправити волосся красивою шпилькою, щоб ваші подорожі були комфортними та цікавими. USUPSO виручить, якщо потрібно подарувати класний і корисний подарунок, за який скажуть «Wow! Спасибі!».

Все, що нас оточує, все, чим ми користуємося щодня, впливає на наш настрій. Завдання USUPSO – бути нескінченним джерелом радості та натхнення для своїх покупців. Кожен день. Саме тому в асортименті товарів USUPSO понад 3500 позицій: косметика, посуд, аксесуари, товари для дому, гаджети, іграшки та навіть одяг. Тому що будь-яка дрібниця – насправді не дрібниця, а привід посміхнутися і випробувати ніжне «мімімі-почуття». Для цього ми поруч – онлайн і офлайн.

Згорнути
Показати більше
USUPSO