blockbuster
mall
ТРЦ BLOCKBUSTER MALL > Магазини > Одяг та взуття > Спортивні магазини > The Athlete's foot (TAF)

The Athlete's foot (TAF)

Спортивні магазини

Спортивне взуття   

1 поверх 

Подивитись на карті

+38 050 620 18 24

понеділок-неділя 10:00 - 22:00

theathletesfoot.com

The Athlete's foot (TAF) — дочірній проєкт компанії Intersport International Corporation. Це мережа магазинів взуття та одягу, заснована у 1971 році у Пітсбурзі (США, штат Пенсильванія). Концепція The Athlete's Foot була новою і сміливою: це був перший в своєму роді магазин спортивного взуття і одягу з акцентом на стилі замість традиційної функціональності. Наразі у 2020 році TAF представлений більш ніж 560 магазинами у 30 країнах світу.

TAF — справжній трендсеттер спортивного вуличного стилю. Dare to play (з англ. «наважся на гру») — головний слоган бренда, адже в магазинах цієї компанії зібрано асортимент для тих, хто не боїться виділитися з натовпу, має особисту думку та хоче продемонструвати свою індивідуальність через створення сміливих та зухвалих образів. Бренд TAF оцінять поціновувачі снікер-культури, а також молодь, яка полюбляє виглядати стильно, не витрачаючи на це всі гроші світу.

Бренди, представлені в мережі TAF, — це світові зірки, такі як Nike, Puma, Vans, Converse, Adidas, Reebok, New Balance, Asics, Jordan, Stance, Fila.

Згорнути
Показати більше
The Athlete's foot (TAF)