blockbuster
mall
ТРЦ BLOCKBUSTER MALL > Магазини > Аксесуари > Ювелірні магазини > LOVE YOU

LOVE YOU

Ювелірні магазини

1 поверх 

Подивитись на карті

+38 095 200 58 72

понеділок-неділя 10:00 - 22:00

loveyou-jewels.com

LOVE YOU — новий ювелірний концепт на ринку України. Бренд ювелірних подарунків.

Особливу увагу бренд приділяє романтичним символам — серця, повітряні кулі, знаки нескінченності з креативним дизайном або класичні, з діамантами чи емаллю.

Легкий і невимушений дизайн прикрас втілений у всіх кольорах золота та в сріблі з різноманітними ювелірними вставками.

LOVE YOU — перший бренд у ювелірному сегменті, який розділив свій асортимент на тематичні сети для того, щоб максимально полегшити процес вибору подарунку для рідних та близьких.

Прикраси-трансформери можна знайти в сеті "Креативний", прикраси з романтичною символікою — в сеті "Романтичний", різноманітні знаки — в сеті "Твій Символ", прикраси з надписами та літерами — в сеті "Для Друзів", подарунки для дітей — "Дитячий", срібні прикраси "Срібний" та сезонні сети для для кожної пори року. А також сет "Патріотичний" — прикраси вільних українців.

Важлива частина бренду — фірмове пакування для кожного клієнта. Маленька блакитна коробочка з рожевою стрічкою, листівкою, фірмовим папером та особливим ароматом Amore.

Ювелірні подарунки LOVE YOU можна обрати на сайті та замовити онлайн до найближчого фірмового магазину, або ж на відділення пошти. Звичайно ж, можна завітати в бутик, щоб зануритися в світ LOVE YOU та обрати вашу ідеальну прикрасу.

Згорнути
Показати більше
LOVE YOU