blockbuster
mall
ТРЦ BLOCKBUSTER MALL > Магазини > Одяг та взуття > Жіночий одяг > Annette Görtz

Annette Görtz

Жіночий одяг

1 поверх 

Подивитись на карті

+38 093 652 24 64

понеділок-неділя 10:00 - 22:00

annettegoertz.net

Бутик-fashion studio німецького кутюр'є Annette Görtz оцінять шанувальники елегантного неординарного мінімалізму.

Бренд «annette görtz» - це велике виключення на німецькому ринку моди, так як колекції пов'язують не тільки високоякісний німецький фешн-дизайн, а й німецьке виробництво і з цим пов'язаний більш ніж 40-ка річний успіх.

Сама про себе дизайнер каже так: «Я не вмію робити нічого строкатого». Її твори ніколи не бувають кричущими - важливі ясний, точний крій і ненав'язлива колірна гамма. Її експерименти з матеріалами винахідливі і креативні, завжди створюють нові, нетрадиційні моделі. Рецепт її успіху - це бездоганний мікс чуттєвої елегантності, незворушності, природного комфорту і вишуканого крою.

Як в колекції, так і в інтер'єрі бутика відчувається неповторний почерк Annette Görtz - вона грає з контрастами і приглушеною палітрою. Тут можна побачити натуральні природні матеріали поруч із сучасними індустріальними об'єктами, а сам бутик-fashion studio є унікальним подіумом для інсценування її авангардних творів. Тут Вас чекають колекції прямо з світових дефіле, ексклюзивний шопінг і атмосфера високої моди!

Згорнути
Показати більше
Annette Görtz