blockbuster

mall

WEEKEND Max Mara

Жіночий одяг

Взуття   Одежні аксесуари   Сумки, гаманці та валізи   

1 поверх 

Подивитись на карті

+38 067 347 03 46

понеділок-неділя 10:00 - 22:00

world.weekendmaxmara.com

Зручні речі, які допомагають створювати власний стиль, незамінні. Тому сучасні жінки вибирають Weekend Max Mara. Бренд вражає достатком рішень з авторськими аксесуарами і доповненнями. В таких речах ви завжди прекрасні: на прогулянці, в офісі і навіть вдома.

Цікаві факти: лінія одягу в стилі casual з'явилася в 1982 році і була частиною Max Mara. Незабаром лінійка Weekend Max Mara стала самостійним брендом і включає в себе повну гаму речей на всі випадки життя.

Більше про бренд розкажуть такі факти: свобода стилю - в колекціях поєднуються речі для міста і передмістя, для прогулянок і офісу, для занять спортом і виходу в світ; комфорт і практичність - одяг з бездоганним кроєм виготовляється з якісних матеріалів; символ бренду - мініатюрний метелик, що демонструє легкість і природну красу; натхнення вуличним стилем - при створенні нових колекцій дизайнери черпають ідеї у міських жителів, які захоплені танцями, спортом і життям в цілому: натуральні тканини - екологічність простежується у всіх колекціях бренду.

Weekend Max Mara став справжнім символом комфорту і жіночності. Витончені лінії крою, максимальний затишок і легкі текстури оптимальні для створення бездоганного образу. В такому одязі ви завжди залишаєтеся собою.

Згорнути
Показати більше
WEEKEND Max Mara