blockbuster
mall
BLOCKBUSTER MALL > Мобільний зв'язок

Мобільний зв'язок

Де можна поповнити мобільний зв'язок в Києві

Зараз бути постійно на зв'язку – просто життєво необхідно. Багато хто працює за допомогою гаджетів, вирішує безліч питань в телефонному режимі, або шукає корисну інформацію в інтернеті. У безлічі різних випадків вичерпана кількість мегабайт трафіку може створити користувачам чисельні проблеми. Саме тому важливо, щоб завжди можна було віднайти місце, де за пару хвилин мобільний рахунок буде поповнено, і можна буде далі повернутися до робочих обов'язків. Часто такі невеликі магазинчики мобільних операторів розташовують в моллах, і Блокбастер Молл не є виключенням. Наш комплекс пропонує велику кількість послуг, у тому числі є можливість у будь-який час поповнити мобільний рахунок, якщо, наприклад, немає можливості зайти до інтернет-банкінгу через нестачу мегабайтів.

Переваги спеціалізованих магазинів, розташованих у Blockbuster Mall

Окрім того, що в таких магазинах операторів (Lifecell, Vodafone, Kyivstar) можна сплатити рахунок, там також є можливість отримати консультацію фахівців. Часто змінюються умови тарифного плану або вводяться нові списання, а телефонувати на гарячу лінію не завжди зручно. Саме в цих випадках краще завітати до Blockbuster Mall і віднайти магазин саме вашого мобільного оператора та вияснити всі питання.

Окрім цього, такі магазини пропонують клієнтам придбати різні типи гаджетів з професійною консультацією. До того ж, тут відразу можна буде купити всі необхідні аксесуари:

  • захисні плівки та скло для смартфонів;

  • чохли різних типів;

  • селфі-палки;

  • поп-сокети;

  • навушники та перехідники до них;

  • зарядні пристрої, блоки живлення, USB-дроти, бездротові зарядки.

В деяких випадках фахівці також можуть допомогти знайти причину несправності гаджета та зробити сервісну діагностику.

Ще однією перевагою таких точок є можливість придбати новий стартовий пакет та відразу ж дізнатися у продавців про його умови. Також можна за потреби змінити умови тарифу, перейти на інший, відновити SIM-карту та всі номери, якщо щось з нею трапилося. Сплатити послуги можна не лише готівкою, в таких магазинах на касі встановлені також і термінали для банківських карток. Сама процедура не займе багато часу, та лише за декілька хвилин рахунок буде поповнено або вирішене складне питання. Це дозволяє значно зекономити час, а в сучасному світі це доволі велика цінність.

Чому саме Blockbuster Mall?

В Блокбастер Молл можна завітати не лише для того, щоб поповнити рахунок на телефоні. Це великий комплекс з безліччю розваг, де можна придбати все необхідне для дому, наприклад, меблі, одяг, аксесуари, поласувати смаколиками та улюбленими стравами на фуд-корті або весело провести час з друзями в кінозалі. Це зручне місце, де можна провести час не лише у вхідні, але й у робочі години, наприклад, завітавши на каву під час перерви або після роботи до супермаркету. Все це можна зробити під одним дахом, що дуже зручно. До того ж, тут завжди проводяться різноманітні розіграші, акції, які дозволяють отримувати подарунки або знижки в магазинах.

Щоб не прогавити свій шанс, слід підписатися на сторінки Blockbuster Mall у соціальних мережах. Так ви завжди будете в курсі подій. Також можна оформити підписку на розсилку електронною поштою, щоб першими дізнаватися про новинки. Великий, світлий комплекс має зручну навігацію, тому тут без проблем вдасться віднайти потрібні магазини або кафе. Тому, якщо під час прогулянки центром раптово є необхідність поповнити рахунок або замінити скло на гаджеті, – не потрібно буде шукати окреме місце, все можна зробити безпосередньо в Blockbuster Mall.