blockbuster
mall

ПРЕМ'ЄРА у BLOCKBUSTER MALL!

22.01.21 - 25.01.21
08:00 - 20:00

The Athletes foot (TAF) — дочірній проєкт компанії Intersport International Corporation. Це мережа магазинів взуття та одягу, заснована у 1971 році у Пітсбурзі (США, штат Пенсильванія). Концепція The Athlete's Foot була новою і сміливою: це був перший у своєму роді магазин спортивного взуття та одягу з акцентом на стилі замість традиційної функціональності. Наразі у 2020 році TAF представлений більш ніж 560 магазинами у 30 країнах світу. В Україні бренд TAF розвиватиме група компаній «Епіцентр К» на правах франшизи.

Перший магазин TAF, площею 340 кв.м. з'явився в Україні 26.12.2020 року у столичному BLOCKBUSTER MALL за адресою: проспект Степана Бандери, 36, Київ, 04073

TAF — справжній трендсеттер спортивного вуличного стилю. Dare to play (з англ. «наважся на гру») — головний слоган бренду, адже в магазинах цієї компанії зібрано асортимент для тих, хто не боїться виділитися з натовпу, має особисту думку та хоче продемонструвати свою індивідуальність через створення сміливих та зухвалих образів. Бренд TAF вразить поціновувачів снікер-культури, а також молодь, яка полюбляє виглядати стильно, не витрачаючи на це всі гроші світу.

Бренди, представлені в мережі TAF, — це світові зірки, такі як Nike, Puma, Vans, Converse, Adidas, Reebok, New Balance, Asics, Jordan, Stance, Fila.

Концепція магазинів TAF передбачає створення додаткових сервісів для клієнтів мережі. Так у першому магазині TAF у ТРЦ Blockbuster Mall на відкритті працювала безкоштовна чистка взуття. Гості також зможуть відвідати унікальну для України бібліотеку, де зібрана колекція світової літератури про вуличний стиль та сучасну снікер-культуру, й поспілкуватися з локальними експертами ком’юніті. Згодом коло сервісів розширюватиметься.

ТИ - наш Головний Герой!
Чекаємо на тебе вже 25 січня.