blockbuster
mall

Giulia

Нижня білизна

1 поверх

Національний виробник панчішно-шкарпеткових виробів бренд GIULIA представляє колаборацію з Тіною Кароль.

Сьогодні GIULIA - ім’я з понад 20-річною історією створення якісних колготок та панчіх  для кожної української жінки: витонченої, стильної, цілеспрямованої та сильної.

Масштабна роздрібна мережа магазинів GIULIA пропонує своїм клієнтам товар найвищої якості та за доступними цінами від українського виробника панчішно-шкарпеткових виробів - ТОВ «Новомосковська Трикотажна Фабрика».

GIULIA - завжди поруч!

Музою та натхненницею до створення лімітованої колекції колготок та панчіх “Скандал” стала  кумир мільйонів - Тіна Кароль. Безсумнівно, Тіна давно є прикладом витонченого стилю та бездоганного смаку.

Колекція “Скандал” зовсім не про скандал, а вона радше стає правильним і дуже точним акцентом на жіночу звабу та красу, про яку ми часто забуваємо в щоденних буденних справах. Українки - прекрасні, неповторні та жіночні, які заслуговують бути такими щоденно, - ось про що наша  колекція з Тіною! Спільний проект Тіни з ТМ GIULIA ще раз підкреслює силу краси жінки: ніжна, витончена, жіночна, справжня, кожна з нас!

Особливістю виробництва колготок і панчіх “Скандал” в тому, що в них використовується не мереживна резинка, а унікальна шовковиста стрічка – вона має гладеньку, дуже приємну на дотик поверхню, що робить її непомітною навіть в облягаючій сукні та спідниці. Цей ексклюзивний елемент довго та прискіпливо розроблявся саме для цієї моделі панчіх.

Напис на колготках “Скандал” – справжня алегорія жіночого життя: рівний аккуратний почерк, що переходить в стрілки на моделях -  характер прямий та лагідний, але ніколи не вгадаєш, коли може трапитись цей самий Скандал.

З любов’ю до кожної, GIULIA та Тіна Кароль.

05.03.21

Blockbuster mall

+38 098 978 00 00

  З понеділка по п'ятницю
    з 10.00 до 18.00

Україна, м. Київ,

пр. Степана Бандери, 36

 

Відділ маркетингу BLOCKBUSTER MALL

[email protected]

 +38 067 567 63 45

 

Відділ оренди BLOCKBUSTER MALL

[email protected]

 +38 067 567 70 88

 

Адміністратор BLOCKBUSTER MALL

[email protected]

 +38 067 567 66 37