blockbuster
mall

Модний одяг для зимового відпочинку на гірськолижному курорті

Затяті любителі зимових видів спорту добре ознайомлені з видами екіпірування, яких потребує активний відпочинок, проте новачкам буде складно розібратися у всіх тонкощах підбору ідеального одягу. Ретельна підготовка до відпустки допоможе вам отримати максимум позитивних емоцій від катання на лижах та сноуборді і зробити гірськолижний курорт ідеальним місцем для новорічного відпочинку.

Найважливіший крок — правильно підібрати одяг, який зберігатиме тепло і надасть свободу рухам. В місті Київ у вас є можливість купити не тільки зручне та практичне, але й дуже стильне гірськолижне екіпірування.

З чого складається комплект гірськолижного одягу?

Підготовка до активного зимового відпочинку вкрай важлива, оскільки спеціальне обладнання зможе захистити вас від травм і хвороб. Що ж може стати в нагоді:

  1. Якщо ви не бажаєте промокнути до нитки під час катання на лижах, подбайте про міцний зовнішній шар. Магазини у торговому центрі Blockbuster Mall мають широкий асортимент водонепроникного верхнього одягу із сучасним та привабливим дизайном. Звертайте увагу на куртки, які забезпечують повітрообмін, на випадок, якщо стане спекотно. Потрібно розуміти, що верхній гірськолижний одяг призначений скоріше для захисту від вологи та вітру, ніж як джерело тепла. Тому вирішувати лише вам — брати куртку з додатковим утепленням або зупинитися на полегшеному варіанті.

  2. Не менш важливими є базові прошарки. Вони забезпечують додаткову теплоізоляцію, щоб ви почувалися максимально комфортно. Магазини в нашому ТЦ пропонують для покупки лише якісні базові шари, здатні зберігати тепло та відводити вологу під час катання. Для гірськолижного спорту найкраще підійде встановлення базового шару із синтетичних матеріалів. Радимо уникати одягу з бавовни, тому що ця тканина має властивість утримувати вологу і довго сохнути.

  3. Не забудьте про шолом. Комусь може здатися, що збоку він виглядає не надто естетично, але повірте, для гірськолижного курорту це найбільш модна деталь гардеробу. Найкращі спортивні бренди пропонують якісні шоломи, які здатні захистити вас від неприємних травм.

  4. Красивий жіночий гірськолижний одяг повинен бути обов'язково доповнений спеціальними окулярами. Погодьтеся, що будь-який образ буде зіпсований почервонілими від вітру очима. Інтернет повний різноманітних моделей, які мають знімні стекла, адаптовані під різні види освітлення та відсутність схильності до запітніння. Однак тільки в торговому центрі Blockbuster Mall ви маєте можливість приміряти найкращі позиції та проконсультуватися з експертами щодо оптимального рішення.

  5. Крім основного гірськолижного одягу, варто придбати маску. Бренди пропонують захист для обличчя у вигляді баффів. Такі маски м'які, тому не дратують шкіру і через них легко дихати, що також є величезною перевагою.

  6. Недостатньо купити тільки гірськолижний одяг, адже найважливішими є черевики. Головне їх призначення — надійна фіксація ноги задля уникнення травм.

Одяг для гірськолижного спорту не обмежується куртками, штанами, нижніми шарами та аксесуарами. Важливо підібрати правильні шкарпетки. Вони повинні бути тонкими, щоб добре відчувати черевики, і виконаними з нековзкого матеріалу.

Де знайти магазин гірськолижного одягу в Києві?

В каталозі інтернет-магазину іноді складно розібратися в тому, яка позиція підійде саме вам, в той час як в торговому центрі Blockbuster Mall жіночий гірськолижний одяг можна знайти як для професіоналів, так і для новачків. Наші магазини пропонують лише брендове екіпірування, з яким ви почуватиметеся впевнено, підкорюючи нові схили.

Гірськолижний одяг у ТЦ не лише практичний, а й гарний. Ви можете звернутися до будь-якого консультанту, і він радо підкаже вам, на якій моделі варто зупинитися.

Для покупки модного гірськолижного одягу за найнижчими цінами досить просто відвідати торговий центр Blockbuster Mall. Найближча станція метро — Почайна. Від неї регулярно курсує трансфер, з графіком якого ви можете ознайомитись на сайті.