blockbuster
mall

Спортивне взуття — незмінний атрибут кожного гардеробу

Були часи, коли спорт, повсякденне та робоче життя мали чітке розмежування. Це дуже сильно позначалося на гардеробі кожної людини. Кросівки взували лише в тренажерному залі, а вдягти їх, наприклад, під ділові штани в офіс вважалося чимось зухвалим та неприйнятним. Але часи змінилися, тому зараз класика та спортивний стиль поєднуються у чудовому тандемі. Нарешті можна мати неперевершений вигляд, не жертвуючи особистим комфортом.

Перехід спорту у повсякденність не став раптовим. Це був поступовий процес, на який вплинули масштабні культурні явища. Одним із них вважається популярний актор 50-х Джеймс Дін — кумир тогочасної молоді, який при будь-якій нагоді полюбляв носити спортивні речі. Хіп-хоп — ще одна помітна хвиля популяризації. У цей період за допомогою різноманітних атрибутів молодь прагнула підкреслити свою причетність до чогось грандіозного.

Як правильно підібрати спортивне взуття?

Якщо раніше фірмове спортивне взуття вважалося недоступним і недосяжним, то тепер без нього неможливо уявити власне життя. Щороку відкриваються нові магазини спортивного взуття в Києві та по всій Україні. Вони пропонують велике розмаїття моделей: чоловічі, жіночі, дитячі, сезонні, іміджеві, для конкретного виду спорту — варіант на будь-який випадок.

Перед тим, як купити спортивне взуття, рекомендуємо не зациклюватися на зовнішньому вигляді товару. Воно має бути зручним та якісним, тому звертайте увагу на наступні важливі критерії:

  • розмір — найголовніша характеристика. Зверніть увагу, що кожен магазин зі спортивним взуттям має окрему розмірну сітку. Переконайтеся, що обраний варіант відповідає параметрам вашої стопи;

  • еластичність — завдяки гнучкому каркасу забезпечуються свобода руху та необхідний рівень комфорту;

  • якість матеріалів — міцний верх у поєднанні з м’якою внутрішньою підкладкою та устілкою не дають ногам втомлюватися впродовж дня;

  • амортизація — так само важлива для повсякденного життя, як і під час занять спортом. Необхідно переконатися, що обрана модель рівномірно розподіляє вагу під час ходьби;

  • підтримка стопи — надійна фіксація гомілкостопу захищає від виникнення непередбачених травм;

  • вентиляція — забезпечення оптимальної циркуляції повітря та відведення зайвої вологи оберігає ваше здоров’я.

Щоб не витрачати зайвий час на пошуки оптимальної пари взуття, пропонуємо ознайомитися з пропозиціями, доступними в нашому торговому центрі. Невисокі ціни, різноманітні акції та можливість придбати спортивне взуття зі знижками, робить його надзвичайно доступним.

Де купити якісне спортивне взуття у місті Києві?

Київ — велике місто, де відкрито безліч торговельних точок зі спортивним взуттям та одягом. Торговий центр Blockbuster Mall зібрав популярні світові бренди в одному місці, даючи змогу швидко знайти будь-яку дрібницю для вашого гардеробу. У ТЦ є власна інтернет-сторінка, де можна ознайомитися з переліком торгових марок, поточними новинами та будь-якою інформацією. Стежте за оновленнями на сайті, щоб не пропустити нічого важливого.

Крім того, у нас зручне розташування, висока якість та доступна ціна на товари. Більше не потрібно подорожувати з одного кінця столиці в інше у пошуках вигідної знижки або набирати в пошуковому рядку фразу «куплю», щоб знайти рідкісну пропозицію.

Спортивне взуття — класика сучасної людини, ми готові запропонувати якісні моделі під спортивний і діловий костюм, а також безліч інших товарів. Наші працівники щодня докладають зусилля, щоб у вас була можливість стильно одягатися.