blockbuster
mall

Зоопарк в Blockbuster Mall – навчись любові та турботі про тварин

Світ тварин для нас ще досі залишається в дечому нерозгаданим. Небагатьом людям вдається спостерігати за життям тварин в природному середовищі. Крім того, на жаль, деякі з них знаходяться на межі зникнення. Тож виховувати у дітей дбайливе та відповідальне ставлення до них – важливе завдання. Спостерігати за утриманням та розведенням тварин у міських умовах можна в зоопарку «Звірополіс».

Куточок живої природи в Блокбастер Молл

У дикій природі тварини зазвичай сильніші та витриваліші від людей, але в неволі потребують турботливого ставлення та створення комфортних умов для життя і розмноження. Тож одним із напрямків роботи контактного зоопарку «Звірополіс», що відкриває свої двері щоденно в Blockbuster Mall, є просвітницька діяльність. Тут не тільки не заборонено, але й рекомендовано підходити до тварин та спілкуватись з ними.

Споглядаючи за тим, як живуть вихованці зоопарку, як і чим їх годують, як вони взаємодіють між собою, діти краще розуміють, що ці створіння також вразливі, потребують спілкування та турботи. В зоопарку живуть тварини, що не становлять небезпеки дорослим чи дітям. Немає жодних вікових обмежень на контактування з ними.

Філософія «Звірополісу», який відкритий для відвідувачів Blockbuster Mall:

 • познайомити відвідувачів із тваринами: показати різноманітність тваринного світу;

 • створити гарні умови для кожного вихованця. Оточити його турботою, задовольняти всі потреби згідно виду тварини та її індивідуальних особливостей;

 • виховувати дбайливе ставлення дітей та дорослих до живих істот;

 • допомогти дітям полюбити тваринок усім серцем;

 • подарувати гостям відчуття щастя.

Контактний зоопарк – це чудова можливість зробити нові відкриття, завести нові знайомства. Тут можна знайти собі тваринку відповідного темпераменту, погратися з нею, відчути незабутні емоції, зарядитись енергією та гарним настроєм. Тут діти можуть отримати набагато більше інформації та вражень, ніж з книжок та мультфільмів.

Тварини – це не іграшки

Вихованці «Звірополісу» або були врятовані від загибелі, або народжені у стінах зоопарку, тому працівники, що доглядають за ними, ставляться до них, як до дітей. Дбайливого та розумного ставлення очікують і від відвідувачів. Тож перебування в зоопарку потребує дотримання деяких правил:

 • не шуміти і не робити різких рухів, щоб не лякати тварин;

 • не використовувати спалах під час фото- та відеозйомки;

 • брати на руки та контактувати з тваринами тільки у супроводі працівників зоопарку;

 • самостійно не відкривати вольєри;

 • дотримуватись правил та порад, що можна, а чого не робити;

 • годувати вихованців можливе тільки під наглядом працівників зоопарку;

 • не турбувати тварин, які відпочивають.

Навчаючись з повагою ставитись до бажань та потреб тваринок, діти починають краще розуміти правила співіснування всього живого на Землі. В зоопарку вони мають можливість спостерігати за тваринами в різні моменти їхнього життя: під час линьки, в очікуванні нащадків чи під час піклування про них, під час сну, харчування. Розуміють, що у них є свій характер, буває гарний чи поганий настрій. Якщо тварина налаштована спілкуватись, то вона сама охоче починає гратися з відвідувачами, лащиться, застрибує на руки, даруючи незабутні враження та емоції.

У зоопарку «Звірополіс» можна погладити, пообійматися, погодувати та сфотографуватись з єнотами-полоскунами, їжачками, білочками, козочками, папужками, сурікатами, мавпочками, лемурами, кроликами, морськими свинками та іншими тваринами. Побачити, які вони тендітні та прекрасні!

Ознайомитись з інформацією про контактний зоопарк «Звірополіс», години його роботи та вартість відвідування можна на сайті Blockbuster Mall.


Blockbuster mall

+38 098 978 00 00

 пн-пт 10.00-18.00

Україна, м. Київ,

пр. Степана Бандери, 36

Щоденно 10.00-22.00 

 

Відділ маркетингу BLOCKBUSTER MALL

[email protected]

 +38 067 567 63 45

 

Відділ оренди BLOCKBUSTER MALL

[email protected]

 +38 067 567 70 88

 

Адміністратор BLOCKBUSTER MALL

[email protected]

 +38 067 567 66 37