blockbuster
mall

Солодке життя стало доступним разом з ТЦ Blockbuster Mall

Ні для кого не секрет, що знайти дійсно смачні солодощі стає дедалі важче. Деякі з них вражають кількістю різних барвників та домішок, використовувати які так і не перестали, незважаючи на світову тенденцію до натуральності та екологічності продукції. Покупці часто запитують, де їм купити солодощі, які будуть відповідати всім вимогам (як смаковим, так і естетичним), а ще й будуть корисними. Адже часто саме для дітей батьки підшукують гостинці, а кращого варіанту, ніж солодка цукерка важко придумати. Це перевірений презент на всі часи.

Знайти дійсно надійне місце, де виробники ручаються за якість своєї продукції, досить складно. Багатьох не влаштовує ціна продукту, інших — склад та оформлення упаковок. Тому питання про те, де придбати цукерки в Києві, все частіше залишається відкритим.

Cherry Berry — баланс ціни та якості

Мережа магазинів солодощів Cherry Berry, що досить активно розвивається, надає відмінне вирішення зазначених раніше проблем. Однією з головних переваг по праву вважаються натуральні компоненти, які входять до складу всіх виробів фірми. Крім того, ціна продуктів, якщо порівнювати їх з іншими виробниками в Україні, тут досить демократична та співвідноситься з якістю. Це дозволяє підібрати відповідні запитам солодощі і купити собі не лише смачні, а й позбавлені різних шкідливих домішок цукерки. До того ж, солодощі представлені у різних варіантах на будь-який смак:

  • жувальні цукерки;

  • різні види виробів із шоколаду;

  • яскраві карамельки в упаковках, у тому числі на паличках;

  • солодкі горіхи.

Доступна різноманітність смаків, яка подарує можливість відчути свіжість м'яти, соковитість стиглих фруктів та ягід, смак улюблених з дитинства напоїв. Круглі, квадратні та у вигляді різних фігурок цукерки відразу ж піднімуть настрій і змусять постійно повертатися в магазин за черговою порцією емоцій. Міксуючи різні смаки і пробуючи новинки, вдасться знайти собі найкращий варіант. Досить широкий асортимент дозволить підібрати не лише бажані смакові, а й емоційні відчуття.

Рішення знайдено — за солодощами у ТЦ Blockbuster Mall

Відчути себе у солодкому королівстві та подарувати свято не лише дітям, а й дозволити дорослим згадати їхнє дитинство, тепер стало ще простіше. Не доведеться вирушати в подорож по Україні або ж досліджувати усі закутки Києва, намагаючись знайти найкращий продукт. Для цього досить просто піднятися на другий поверх ТЦ Blockbuster Mall та знайти там серед усього різноманіття товарів та послуг Candy Shop Cherry Berry. Тут вдасться вибрати бажаний солодкий продукт, який відповідає всім стандартам якості.

У нашому ТЦ є можливість не лише порадувати своїх дітей солодким, але й весело провести дозвілля та час разом. Для цього представлені різні заклади: ресторани та кафе дозволять доповнити свій раціон стравами, які будуть ситнішими за солодощі. У нашому ТЦ ви знайдете і безліч інших варіантів для розваг з дітьми: контактний зоопарк, розважальний парк, кінотеатр та ковзанку.

У нас регулярно проводяться різні івенти та заходи, які залишать позитивні емоції від сімейного проведення часу. Афіші не дозволять забути включити похід у Blockbuster Mall у свій графік вихідних, щоб купити солодке дитині та продукти для вечері або приємно провести час у місті Київ.