blockbuster
mall
ТРЦ BLOCKBUSTER MALL > Ресторани > Кафе > Кондитерські > Itis cafe

Itis cafe

Кондитерські

Кав'ярні   

1 поверх 

Подивитись на карті

+38 050 376 01 30

понеділок-неділя 10:00 - 22:00

itis.shop

itis cafe - проект, який представляє унікальну колекцію продуктів, що розкривають нові, цікаві смакові враження.

У itis cafe представлені японські десерти мочі з інноваційним крем-морозивом, Данго з рису (Японія), унікальні продукти з: чаю Матча (Японія), Кальпіса (Японія) і ароматного японського цитруса Юзу (Японія), плодів Манго (Індія) і багато іншого.

itis.cafe - поєднання сучасного дизайну і технологій з високою якістю і оригінальним смаком натуральних автентичних продуктів різних культур з якісним сервісом.

Жити зі смаком - з користю для себе!

Концепція

Дегустаційне кафе - це місце, де вам приготують і подадуть продукт в оригінальному вигляді, що розкриває правильне розуміння його смаку.

У кафе можна спробувати як основну колекцію автентичних продуктів, так і незвичайні сезонні новинки, перетворюючи кожен день життя на свято. Спеціально підібрана музична колекція, чистота стилю і якісний сервіс роблять кожне нове відвідування бажаним... З користю для себе!

Бутик-кафе - це можливість взяти з собою продукти itis.cafe і насолодитися смаком, не перериваючи свій динамічний ритм життя. Подаруйте собі і близьким людям насолоду новими дивовижними враженнями.

Жити зі смаком - з користю для себе!

itis cafe робить доступним найкраще з різних культур, підвищуючи якість нашого повсякденного життя.
Ласкаво просимо в світ нових вражень!

Згорнути
Показати більше
Itis cafe