blockbuster
mall
ТРЦ BLOCKBUSTER MALL > Ресторани > Кафе > Кондитерські > LVIV CROISSANTS

LVIV CROISSANTS

Кондитерські

+38 093 387 82 90

понеділок-неділя 10:00 - 22:00

Lviv Croissants: Смак Франції родом зі Львова.

Lviv Croissants – це бренд, який привносить атмосферу Франції у серце Львова. Компанія прагне запропонувати своїм клієнтам автентичні французькі круасани та інші випічки найвищої якості. Бренд Lviv Croissants цінує свою репутацію і ставить на перше місце задоволення потреб своїх клієнтів.

Однією з головних особливостей Lviv Croissants є автентичність та неповторність їхньої продукції. Компанія використовує тільки найкращі інгредієнти і ретельно стежить за кожним етапом виробництва, щоб створити ідеальні круасани, які приносять радість та задоволення. Бренд Lviv Croissants пишається своїм професіоналізмом та пристрастю до випічки.

Компанія Lviv Croissants пропонує широкий асортимент круасанів, від класичних з повітряними шарами тесту до різноманітних варіацій зі смачними начинками. Всі круасани створюються з любов'ю та увагою до деталей, щоб кожен клієнт міг насолодитися справжнім французьким смаком у Львові.

Бренд Lviv Croissants також пропонує інші види випічки, які не залишать байдужими поціновувачів десертів. Від пишних кексів до вишуканих тартів кожен десерт створюється з використанням кращих інгредієнтів і рецептів, переданих з покоління в покоління. Lviv Croissants цінує традиції і прагне зберегти смак і якість французької пекарської майстерні.

Компанія Lviv Croissants приділяє особливу увагу кожному клієнту та пропонує затишну атмосферу у своїх кафе та кав'ярнях. Тут ви можете насолодитися свіжоспеченими круасанами та іншими смачними десертами, супроводжуючи їх чашкою ароматної кави або іншими напоями високої якості.

Згорнути
Показати більше
LVIV CROISSANTS
Blockbuster mall

+38 098 978 00 00

 пн-пт 10.00-18.00

Україна, м. Київ,

пр. Степана Бандери, 36

Щоденно 10.00-22.00 

 

Відділ маркетингу BLOCKBUSTER MALL

[email protected]

 +38 067 567 63 45

 

Відділ оренди BLOCKBUSTER MALL

[email protected]

 +38 067 567 70 88

 

Адміністратор BLOCKBUSTER MALL

[email protected]

 +38 067 567 66 37