blockbuster
mall

Електроніка — важливе доповнення сучасної оселі

Сучасна електроніка — запорука комфортного життя. Важко уявити життя без електронних пристроїв. Для того щоб електроніка працювала довгий час, необхідно уважно відноситись до вибору.

В першу чергу необхідно купувати побутову техніку в перевірених магазинах. В Блокбастер Молл представлені лише перевірені магазини електроніки, які працюють по місту Київ та та по всій території України.

Сучасний асортимент техніки нараховує велику кількість різноманітних пристроїв, які значно полегшують життя. Це можуть бути товари для кухні, варіанти електротехніки для прибирання та прання або інші прилади, які допомагають у повсякденному житті. Цінова категорія різноманітна, тому кожен може обрати для себе ідеальний варіант. Для того, щоб познайомитися з асортиментом, запрошуємо до нас. Сучасні електроприлади дозволяють значно заощаджувати електроенергію завдяки новітнім технологіям виробництва. Слід звернути увагу на те, що більшість має безшумний або зовсім тихий режим роботи, що є актуальним для родин, в яких є маленькі діти.

Які види електроніки наразі є популярними?

Жоден сучасний будинок не обходиться без електроніки. Зараз існує багато варіантів для особистого використання або для виконання домашніх справ. Найпопулярнішими видами техніки залишаються:

  • пральні машини;

  • пилососи;

  • кухонна електроніка (міксери, кухонні комбайни, тостери, електрочайники);

  • телевізори;

  • холодильники та інше.

В асортименті ви зможете знайти товари для особистого використання. Це фени, стайлери для волосся, тримери, епілятори та інші товари для краси. Зараз на ринку представлені як українські, так і закордонні виробники, тому асортимент дуже великий.

Перш ніж придбати техніку, необхідно визначитися з її характеристиками. В першу чергу, якщо ви купуєте пральну машину, необхідно визначитися з місткістю барабану. Від цього параметру напряму залежить ціна. Якщо ви обираєте пилосос, необхідно звертати увагу на потужність та функціональність. Сучасні моделі можуть прибирати за допомогою пари або води, тим самим виконуючи одразу декілька функцій.

У разі, якщо ви самостійно не можете вибрати побутову техніку та електроніку для власного дому, ви можете звернутися до магазинів, де фахівці вам допоможуть у виборі і будуть супроводжувати вас протягом усього шопінгу. На кожну одиницю товару надається гарантія, тому у будь-який момент ви можете здійснити обмін та повернення згідно українського законодавства.

Чому вигідно обрати саме Блокбастер Молл?

Ми розташовані у Києві. В Blockbuster Mall представлені такі магазини електроніки, як «Епіцентр», Bosch/Siemens, Miele, Sony. В деяких з них ви можете замовити доставку не лише в межах Києва, а й по всій Україні.

Для того щоб придбати якісну техніку за вигідними цінами, завітайте в будь-який магазин електроніки, який розташований в Blockbuster Mall.

Якщо ви хочете обрати техніку в магазині «Епіцентр», ви можете ознайомитися з позиціями на сайті та дізнатися про наявність в конкретному магазині. Якщо ви знаходитесь в іншому місці, можете обрати доставку або самостійно забрати товар в пункті видачі на території магазину.

Послугами магазинів електроніки, які розташовані на території Блокбастер Молл, користуються не тільки мешканці міста Київ, а й вся Україна.