blockbuster
mall

Де знаходяться магазини дитячих товарів в місті Київ, та що саме там можна купити?

Правильний вибір дитячих товарів — справжня проблема для кожної молодої мами, якій щодня потрібно вигадати щось новеньке і цікаве для своєї дитини. У сучасних іграшкових магазинах представлений гарний асортимент: герої з мультфільмів, різні головоломки, м'ячі, ляльки, розвиваючі ігри, від такого широкого асортименту очі розбігаються. Як же зробити правильну покупку, щоб порадувати свою дитину, і який магазин в Києві вибрати? Розберемося разом!

На що звертати увагу при виборі магазину та товарів для вашої дитини?

Іграшки – це не лише засіб розваги, але також й те, завдяки чому дитина знайомиться з навколишнім світом, пізнає його особливості та тонкощі. Іграшки здатні навчити малюка правилам поведінки, рахунку, логічного мислення. Магазини із дитячими товарами в місті Київ пропонують найширший вибір м'яких і музичних іграшок, надувних кіл, басейнів, пазлів і конструкторів, велосипедів, самокатів, товарів для творчості та школи. Ваше чадо ніколи не нудьгуватиме, якщо ви хоча б один раз заглянете до наших магазинів з дитячими товарами.

При покупці приладдя, іграшок для дитини слід звернути увагу на:

  • етикетку виробу, на ній обов'язково має бути зазначено виробника та проставлений знак якості;

  • вікову категорію;

  • способи утилізації;

  • рекомендації щодо догляду;

  • запобіжні заходи.

Кожна з деталей іграшок повинна добре закріплятися, а м’які вироби мати рівний шов і бути без пошкоджень. На жаль, недобросовісні виробники під час виготовлення

своєї продукції можуть використовувати речовини, що небезпечні для здоров'я дітей, такі як ртуть, свинець або феноли. Кожен з цих компонентів може негативно вплинути на здоров'я дітей. Для тих, хто сумнівається в якості товару, ми пропонуємо сертифікат якості до кожної позиції. В Блокбастер Молл представлені лише сертифіковані дитячі магазини іграшок в Україні, гарантуємо безпеку виробів.

Де купити дитячі іграшки в Києві (Україна)?

Дитячі товари є в Blockbuster Mall, їх ви знайдете в «Будинку іграшок» або в спеціальному відділенні мережі «Епіцентр». Кожен магазин іграшок має широкий асортимент: ігрові набори, іграшки для малюків, електромобілі, інтерактивні ігри, різноманітні конструктори, ляльки та аксесуари, радіокеровані іграшки, дитяча косметика та багато чого іншого. Будь-яка з позицій дозволяє дитині зробити крок уперед у розвитку в залежності від її віку. Обираючи якісні іграшки, ви допомагаєте своїй малечі пізнавати цей світ у комфортних умовах.

В «Епіцентрі», окрім іграшок, можна знайти товари для дитячого харчування та аксесуари: пюре, молочні продукти, суміші, пустушки, молоковідсмоктувачі, стерилізатори, прорізувачі, термоси, пляшечки, підігрівачі. В магазинах дитячих товарів в Києві ,що розташовані в Blockbuster Mall, також є гігієнічні товари, одяг та взуття, товари для творчості та хобі:

  • мозаїка (класична, блискуча, водна, алмазна, термомозаїка, магнітна, для найменших);

  • ліплення (глина, пластилін);

  • розмальовки (великі, малі, водні);

  • товари для малювання (фарби, олівці, папір, пастель, фломастери).

В залежності від того, чим захоплюється ваша дитина, потрібно шукати відповідну іграшку або розвиваючу гру. У нашому торговельному центрі ви зможете знайти масу варіантів, які відповідатимуть вашим запитам. Ціновий діапазон на товари дозволяє знайти позицію, яка зацікавила, на будь-який гаманець.

Не знаєте, чим здивувати власну дитину або хочете подарувати їй щось цікаве та по-справжньому корисне, тоді придбайте якісну іграшку або захоплюючу гру і проводьте час разом. Завітайте до Блокбастер Молл і ви зможете перетворити мрію в реальність. У наших магазинах ви знайдете все, що вам потрібно.