blockbuster
mall

Квіти для дому, офісу, дачі

Квіти – неодмінний атрибут нашого життя. Ми даруємо їх знайомим, рідним та колегам з якоїсь нагоди або просто так. Вони доречні і святкові дні, і в звичайні. В будь-якому випадку вони неодмінно підіймають настрій. Тим більше, що щедра природа дарує величезні можливості для вибору, пропонуючи різні види, сорти, кольори та розміри квітів. І той, хто знає досконально мову квітів, зможе скласти букет, який висловить всі його почуття без зайвих слів.

Особливості квіткових композицій

Квіти можна умовно розділити на дві великі групи – штучні та натуральні. Перший варіант, незважаючи на критику багатьох користувачів, має досить велику популярність. Штучні квіти гарно зарекомендували себе у тих ситуаціях, коли треба декорувати приміщення чи територію на тривалий період. Майстерно виконані із різних матеріалів, вони практично нічим не відрізняються зовні від натуральних рослин. Пропонуються такі квіти як поштучно, так і в композиціях. Треба наголосити, що за останні декілька років їхня якість значно покращилася, тому більшість варіантів можна навіть сплутати з натуральними рослинами.

Що стосується живих квітів, то саме вони вважаються найкращим подарунком на всі випадки життя людини. Їх презентують:

  • на день народження та ювілеї;

  • на честь заручин та весілля;

  • на виписку з пологового будинку та хрестини;

  • в день матері чи батька;

  • на свято першого дзвоника або на випускний;

  • вчителям, родичам, знайомим, колегам;

  • як корпоративний подарунок.

Їх не лише дарують. З їхньою допомогою прикрашають зали, ресторани, кав’ярні. Також квіткова композиція – це найлегший спосіб попросити вибачення, розповісти про свої почуття. При цьому особлива увага під час вибору рослин та складання флористичних композицій приділяється правильному підбору квітки.

Так, наприклад, троянди, які вважаються королевами квітів, прийнято дарувати жінкам на знак безмежного кохання, симпатії та бажання. Найбільше цінуються в такому випадку червоні та рожеві бутони. Це надзвичайно гарно та елегантно, окрім того, ніхто з представниць прекрасної статі нізащо не буде розчарований у такому презенті.

Білі лілії чудово підійдуть для букету юній дівчині. В багатьох країнах вони мають символічне значення, означають цнотливість. Саме тому вважається, що ці квіти найбільше підходять для складання весільної композиції.

Цілком універсальними можна назвати гладіолуси. Вони будуть доречними під час будь-якої значущої події – на честь календарного чи сімейного свята. Чоловікам зазвичай дарують букети з червоних, фіолетових і навіть синіх гладіолусів. Чудово підійде букет із гладіолусів для дня народження чи професійного свята.

Як кажуть досвідчені флористи, ознакою витонченості та життєлюбства можна назвати яскраві айстри. Букет цих квітів можна презентувати дівчині під час пропозиції руки та серця або в якості компліменту. Також айстри допоможуть вам, щоб вибачитися, висловити каяття.

Де купити найкращі квіти?

Зробити приємний сюрприз своїй половинці чи привітати зі святом першу вчительку – цю задачу ви легко вирішите, якщо прийдете за покупками до Blockbuster Mall. Величезний вибір квітів за прийнятними цінами допоможе вам підібрати композицію для будь-якої нагоди. Квіти можуть стати ідеальним самостійним подарунком або ж доповнити основний презент, придбати який також можна в нашому комплексі. До вашої уваги – класичні троянди, гладіолуси, гвоздики, ромашки, екзотичні орхідеї, волошки та багато чого іншого. За бажанням ви можете замовити вже готову флористичну композицію або купити квіти поштучно у потрібній кількості.