blockbuster
mall

Де в Києві купити якісну постільну білизну

Постільна білизна – це один з головних елементів, що створює затишок в оселі. Підібрати ту, що буде відповідати всім потребами, буває досить важко. Великий вибір, що пропонують безліч різних магазинів, інколи може завадити. Важко буде визначитися, яку постільну білизну купити, чи буде вона зручною та якісною. Насамперед слід розуміти, що домашній постільний текстиль слід підбирати під певні меблі, стиль та дизайн кімнати. Постіль з великими квітами або візерунками погано підійде під спальню в стилі хай-тек. Та, навпаки, чудернацьке ліжко з великою спинкою та різьбленням необхідно вкривати відповідним типом постільного текстилю. Щоб не помилитися у виборі, слід детально вивчити це питання, навчитися поєднувати різні елементи інтер'єру, розібратися, які кольори краще гармоніюють один з одним.

Продукція, що представлена в безлічі магазинів в Києві та Україні, може привертати увагу покупців яскравими кольорами. Слід розуміти, що важливим показником якості можна вважати не лише насиченість кольорів, але й їхню якість, відсутність сторонніх запахів. Склад матеріалів, з яких виготовляється домашній текстиль, постільна білизна, повинен мати велику частку натуральних компонентів. В цьому випадку можна не турбуватися про комфортний сон, він буде гарантований.

Різноманіття варіантів

Розібравшись в особливостях білизни, слід починати пошуки магазинів у Києві, де можна купити якісну постільну білизну. Таких торговельних точок є багато по місту, але до них інколи важко дістатися. Саме тому ліпше звернути свою увагу на Blockbuster Mall, де зібрана безліч різних магазинів, у тому числі ті, в яких можна купити найкращу в Україні постіль для ліжка. Про нас знає не тільки Київ, але й вся Україна. У нас працює безліч магазинів, в яких можна підібрати якісний текстиль та купити постіль, що добре гармоніює з ліжком.

Наприклад, компанія JYSK, філіали якої є не лише в Києві, але й по всій Україні, пропонує купити чималу кількість якісної постілі, яка підійде під різні типи ліжка. Популярна мережа магазинів в Києві English Home пропонує купити різні за зовнішнім виглядом та матеріалом комплекти постільної білизни. До того ж, є можливість придбати окремо:

  • комплекти наволочок;

  • простирадла з якісних гіпоалергенних матеріалів;

  • пледи.

Популярний в Україні магазин «Эпіцентр» займає в Blockbuster Mall аж два поверхи. Тут представлені не лише різні товари для ремонту, але й відділ, присвячений постільній білизні. Визначитися з вибором допоможуть професійні консультанти. Їхні компетентні поради допоможуть обрати ту білизну, що якнайкраще підійде до стилю кімнати. Ще одним доволі відомим в Україні місцем, де можна купити постільну продукцію, є LCW Home. Варіанти, що там представлені, виготовлені з якісних матеріалів. В магазині є широкий вибір домашньої постільної білизни, що різниться за формою та розмірами.

Блокбастер Молл – найкращий варіант для шопінгу та відпочинку

Великий та сучасний Blockbuster Mall може задовольнити усі потреби. Тут є можливість не лише купити кращу постільну білизну в Києві та України, але й відпочити та розважитися. На офіційному сайті та на сторінках у соціальних мережах постійно оновлюється інформація про акції, розіграші та фестивалі, що приходять у Блокбастер Молл. Щоб не пропустити нічого цікавого, краще підписатися на наші сторінки. Це дозволить заздалегідь розпланувати своє дозвілля, обравши в календарі день, який обов'язково потрібно провести разом з Blockbuster Mall.

Шукаєте, де купити кращу постільну білизну в Україні? Бажаєте поєднати шопінг з розвагами? Тоді завітайте до Блокбастер Молл.