blockbuster
mall

Спортивне обладнання для дому та для залів

Підтримувати своє тіло в здоровому тонусі – надзвичайно важлива задача для кожної людини, незалежно від віку, статі та статусу. Досягати цієї мети можна різними методами. Хтось вважає достатнім щоранку робити гімнастику, хтось віддає перевагу пробіжкам, інші займаються спортивною ходьбою або люблять просто прогулюватися ввечері перед сном. Проте є особлива категорія спортсменів (як професіоналів, так і любителів), які для своїх занять обов’язково купують спеціальне приладдя.

Яке буває спортивне обладнання?

Сучасні технології дають можливість виготовляти найрізноманітніший спортивний інвентар. Деякий призначений для використання лише в домашніх умовах, а інший спеціально розроблений для спортивних залів. Третя категорія – універсальні вироби, які можна застосовувати всюди. Окремий сегмент займає обладнання, яке встановлюється на вулиці, що дає змогу всім бажаючим займатися спортом під відкритим небом.

Загалом же спортивні снаряди умовно можна поділити на 2 категорії. Шведські стінки та турніки, які виробляються з дерева або металу. Сучасні моделі розроблені таким чином, щоб надавати спортсменам можливість тренувати різні групи м’язів. Їх зазвичай доповнюють канатами, гімнастичними кільцями тощо. Завдяки цьому турніки дозволяють значно урізноманітнити тренувальний процес: виконувати виси, стрибки, скручування, підтягування та інші вправи.

Вільні ваги: вони стають у нагоді як спортсменам-початківцям, так і досвідченим атлетам. Це устаткування позитивно впливає на розвиток та укріплення м'язів-стабілізаторів, збільшуючи витрати енергії під час виконання вправ. До цієї категорії відносять такі різновиди спортивного оснащення:

  • гантелі – можуть бути збірними та нерозбірними, з неопреновим покриттям; відрізняються за вагою та формою;

  • штанги – класифікуються за формою грифа (прямі та S-подібні), а також за параметрами, масою; завдяки штанзі можна тренувати м’язи плечового та грудного відділів, значно підвищити загальну витривалість організму;

  • медболи – різні за розміром м’ячі, наповнені крихтою з гуми, піском або іншими матеріалами; найчастіше використовуються у сфері фітнесу, а також легкоатлетами, боксерами для тренувань;

  • гирі – під час виконання вправ дозволяють розвивати одразу декілька груп м’язів, наприклад, під час присідань з гирею укріплюються м’язи ніг, сідниць, рук.

  • Тренажери – можуть бути побутовими, професійними та напівпрофесійними, встановлюються вдома і в спортзалах. Зазвичай розділяються на два види. Кардіотренажери тренують витривалість, покращують роботу серця, судин, дихальної системи, допомагають боротися із зайвою вагою, стимулюють приведення мускулатури в тонус. Силові тренажери допомагають збільшити м'язову масу. Деякі пристрої вже обладнані прямокутними тягарцями, інші передбачають попереднє навантаження стандартними дисками для штанги.

Як і де купити спортивне обладнання

В магазинах, які працюють на території Blockbuster Mall, можна придбати все необхідне для спорту. Різноманітне спортивне знаряддя, силові та кардіотренажери, аксесуари для кросфіту, єдиноборств та багато чого іншого – все це ви неодмінно знайдете, якщо завітаєте до Blockbuster Mall.

Магазин Епіцентр, який працює в нашому комплексі, рекомендує широкий вибір товарів спортивного призначення від відомих брендів. Укомплектуйте правильно свій тренажерний зал – і товари зі світу спорту дозволять вам зміцнити і тіло, і дух.