blockbuster
mall
ТРЦ BLOCKBUSTER MALL > Магазини > Одяг та взуття > Спортивні магазини > Intersport

Intersport

Спортивні магазини

Спортивне взуття   Жіночий одяг   Чоловічий одяг   Нижня білизна та купальники   Дитячий одяг та взуття   Одежні аксесуари   Сумки, гаманці та валізи   Спортивне обладнання   

2 поверх 

Подивитись на карті

+38 050 620 18 24

понеділок-неділя 10:00 - 22:00

intersport.ua

INTERSPORT - це спеціалізований спортивний магазин для всіх, хто любить відчувати себе у формі та насолоджуватися спортом. Більш ніж 50 спортивних магазинів в Україні, які є частиною глобальної мережі з більш ніж 5300 магазинами в 40 країнах світу, у вашому районі завжди існує INTERSPORT! Ви з легкістю знайдете одяг для футболу, фітнесу, тенісу, бігу, ходьби, плавання, і навіть хокею. Працівники INTERSPORT готові надати вам професійну консультацію і допомогти вам з вибором спортивного одягу.

B INTERSPORT ми поєднуємо потужність великої міжнародної спільноти з міцним місцевим залученням наших незалежних підприємців, і ми раді зробити свій внесок у здоровий спосіб життя. Наша філософія проста. Найкраще або нічого. Тому ми допоможемо вам зі спортивними товарами і порадами, щоб ви могли відчути максимум задоволення. Ми робимо спорт найкращим.

Згорнути
Показати більше
Intersport