blockbuster
mall

Тютюнові вироби та аксесуари

Тютюнові вироби – продукція, для придбання якої потрібно досягти 18 років. Пояснюється це шкідливим впливом на організм тютюнових виробів, про що Міністерство охорони здоров’я України попереджає покупців на кожній упаковці цигарок. Водночас повністю заборонити товар для продажу неможливо, а тому реалізація його здійснюється в рамках українського законодавства.

Різновиди тютюнових виробів

Загальна назва цієї продукції зумовлена наявністю в її складі тютюну. Цю рослину до Європи свого часу привіз Колумб, відкривши таким чином мистецтво паління місцевим мешканцям.

Наразі тютюн вирощується в промислових масштабах та перероблюється на спеціалізованих підприємствах. Перш ніж потрапити у готовий виріб листя тютюну висушують та ріжуть спеціальним способом. Часто під час виготовлення сигарет до їхнього складу додають різноманітні ароматичні домішки. Слід відзначити, що тютюнові вироби діляться на наступні види:

  • цигарка: це найбільш відомий та популярний тютюновий виріб. Він представляє собою трубочку, виконану зі спеціального сигаретного паперу, набиту подрібненим та добре висушеним листям тютюну. З одного боку цигарки розташований спеціальний фільтр для часткового перешкоджання проникненню до легень курця хімічних речовин та сполук. Домішки у вигляді какао, ментолу, ванілі тощо спеціально включаються до складу цигарок, щоб зробити дим більш приємним;

  • сигари та сигарили: перший варіант – це продукт, який пропонується споживачам у вигляді туго згорнутого у трубочку листя тютюну. За формою вони значно товщі і довші у порівнянні з сигаретами. Сигарили в дечому схожі на сигари, проте до їхнього складу входить подрібнений тютюн. Обидва типи виробів не мають фільтра, тому їхнім димом бажано не затягуватися;

  • кальян: цей пристрій став популярним в Україні відносно недавно, прийшовши з Азії. Для паління у цьому випадку потрібна ціла система, яка включає в себе чашу (скляну або глиняну), трубку з мундштуком, колбу для рідини та деякі інші елементи. Тютюн для кальяну продається в невеликих брикетах, розрахованих на одну так звану забивку. До кальянного тютюну зазвичай додаються ароматизатори, щоб пом’якшити його смак. Можливо, саме тому кальян палять і ті люди, які зовсім не курять цигарки.

Окремо треба виділити ментолові сигарети. До їхнього складу входить натуральний ароматизатор. Під час паління такої цигарки з неї виділяється властивий м'яті аромат та смак, а також можна помітити прохолоджуючий ефект. Ментол характеризується анестетичною дією на горло, він робить дим менш гірким та згладжує різкий смак і запах цигарок.

Де купити тютюнові вироби?

Блокбастер Молл пропонує завітати до магазинів, що розташовані на його території, щоб придбати якісні тютюнові вироби. Великий вибір товарів пропонує магазин Табакерка, де представлена продукція від найкращих виробників з різних країн світу. До уваги споживачів пропонуються цигарки, сигари й сигарили з різним ступенем міцності. Також пропонується широкий вибір тютюну для кальяну, в основі якого якісне листя тютюну різної фракції, вимочене в натуральному сиропі та гарно висушене. Його можна використовувати соло, вибираючи улюблені смаки, або поєднувати з іншими компонентами.

Окрім цього, Blockbuster Mall пропонує і різні аксесуари, які потрібні для паління: мундштуки, люльки тощо. Крім того, тут можна придбати електронні сигарети. Підпишіться на сторінки Blockbuster Mall в соціальних мережах, щоб завжди бути в курсі наших акцій, пропозицій та заходів.